Press "Enter" to skip to content

Pranie Tapicerki Samochodowej – Warszawa

Mycie tapicerki samochodowej wykonujemy przy pomocy nowoczesnej myjki parowej Optima DS, która została wyposażona w 2 pistolety parowe dla jeszcze większej wydajności i lepszego efektu. Urządzenie posiada opcję płynnej regulacji ciśnienia pary, dzięki czemu nasi pracownicy mogą dostosować ciśnienie do materiału tapicerki z uwzględnieniem konkretnego zabrudzenia. Czyszczenie tapicerki samochodowej przy pomocy tego urządzenia to gwarancja, że czyszczony materiał pozostanie w stanie nienaruszonym nawet po wielu zabiegach.

Oferowane przez nas pranie tapicerki samochodowej to jedyny skuteczny sposób na trwałe usunięcie nawet najcięższych zabrudzeń. Szczególnie istotne jest to, że poddany zabiegowi materiał zostaje dokładnie odkażony. Tę zaletę doceniają osoby cierpiące na alergię, rodziny z małymi dziećmi lub klienci przewożący swoim samochodem wiele osób. Kierowcy przebywający wiele godzin w samochodzie zgodnie twierdzą, że sukcesywne pranie tapicerki skutkuje wyraźną poprawą samopoczucia podczas jazdy. Czyszczenie tapicerki, które nie pozostawia nieprzyjemnej woni środków chemicznych to jedyny korzystny dla zdrowia sposób na usunięcie grzybów, roztoczy, zarodników i bakterii.

Pranie Tapicerki WarszawaCennik prania tapicerki samochodowej dotyczy kompleksowej usługi. W ramach jednej opłaty wykonujemy pranie tapicerek: przednie fotele, tylna kanapa, boki. Wykonujemy czyszczenie tapicerki samochodowej w Warszawie z dojazdem do klienta. Otrzymany efekt obejmuje nie tylko zewnętrzne warstwy czyszczonego materiału. Dzięki zastosowaniu ciśnienia możemy z powodzeniem usunąć także taki brud, który zalega w głębszych warstwach materiału.

Pranie tapicerki w Warszawie z dojazdem do klienta to doskonały sposób na szybkie przywrócenie dawnego blasku samochodu bez wychodzenia z domu.

Cennik usług

Mini auta (miejskie)Od 100 zł – Kompleksowa usługa (fotele przód, tylna kanapa i boczki)
Małe auta (hatchback)Od 100 zł – Kompleksowa usługa (fotele przód, tylna kanapa i boczki)
Średnie auta (sedan, combi)Od 120 zł – Kompleksowa usługa (fotele przód, tylna kanapa i boczki)
Duże auta (SUV, limuzyny)Od 150 zł – Kompleksowa usługa (fotele przód, tylna kanapa i boczki)
Zadzwoń i umów się na pranie tapicerki: +48 123 456 789