Press "Enter" to skip to content

Pranie i czyszczenie wykładzin- Warszawa

Wykonujemy kompleksowe czyszczenie wykładzin w Warszawie. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego urządzenia Karcher wyczyszczenie wykładziny następuje w sposób optymalny przy minimalnym zawilgoceniu materiału. Jest to możliwie dzięki zastosowaniu w urządzeniu ciśnienia 3 atmosfer, które precyzyjnie wysysa brud, roztocza, piasek i sierść. Odpowiednio przeprowadzone pranie wykładzin gwarantuje uzyskanie pożądanego efektu przy jednoczesnym uniknięciu wiotczenia materiału. Profesjonalnie przeprowadzone czyszczenie wykładzin to nie tylko świeży wygląd i przyjemny zapach. To również efektywne zwalczenie wszelkich bakterii i roztoczy zalegających w materiale oraz konserwacja, dzięki której wykładzina pozostaje czysta przez długi czas.

Usługę rozpoczynamy od dokładnego odkurzenia powierzchni i ustalenia rodzaju włókna. Następnie usuwamy pojedyncze plamy i przechodzimy do zasadniczego czyszczenia. Na samym końcu zaczesujemy runo w jednym kierunku, aby wykładzina prezentowała się najkorzystniej.

Najlepszamyjnia.pl oferuje pranie wykładzin w Warszawie i okolicach z dojazdem do klienta. Podczas wykonywania usługi pracownicy udzielają wielu wskazówek dotyczących poprawnego dbania o higienę wykładzin, aby ograniczyć do niezbędnego minimum występujące w mieszkaniu alergeny. Dokładne wypranie wykładziny niewątpliwie podnosi komfort przebywania w danym pomieszczeniu. Cena wykonania usługi waha się od 3 do 7 zł/m2. Jej wysokość zależna jest od wielkości czyszczonej powierzchni, rodzaju włókien i stopnia zabrudzenia.

Cennik usługi

Pranie i czyszczenie wykładzinod 3 do 7 zł / m2
Zadzwoń i umów się na usługę: +48 123 456 789