Press "Enter" to skip to content

Pranie i czyszczenie kanap – Warszawa

Czyszczenie kanap jest jedną z najczęściej zamawianych u nas tego typu usług. Codziennie użytkowanie zestawu wypoczynkowego powoduje, że bardzo szybko pojawiają się na nim trudne do usunięcia zabrudzenia. Rozlane soki, alkohol, resztki jedzenia, czy sierść psa i kota mogą przysłonić piękny wygląd nowej kanapy. Na szczęście jest na to sposób. Jest nim dokładne wyczyszczenie kanapy przy pomocy odkurzacza piorącego firmy Karcher.

Tylko profesjonalnie przeprowadzona usługa, która obejmuje kilka czynności zapewni kanapie doskonałą czystość. Oferowane przez nas pranie kanap rozpoczyna się od rozpoznania rodzaju materiału i usunięcia pojedynczych najtrudniejszych plam. Następnie przy pomocy profesjonalnej maszyny wykonuje się zasadnicze czyszczenie. W ten sposób uzyskujemy efekt czystego materiału o żywych kolorach. Tylko profesjonalne wypranie kanapy zlikwiduje znajdujące się w niej roztocza i bakterie.

Oferujemy czyszczenie kanap w Warszawie i okolicach z bezpłatnym dojazdem do klienta. Zamówienia na wykonanie usługi przyjmujemy telefonicznie. Gwarantujemy atrakcyjną ofertę cenową. U nas wypierzesz swoją kanapę już od jedynych 80 zł.

Cennik usług

Pranie i czyszczenie kanapyod 80 do 150 zł
Zadzwoń i umów się na efektywne i tanie pranie kanap w Warszawie: +48 123 456 789