Press "Enter" to skip to content

Pranie i czyszczenie dywanów – Warszawa

Kolejną usługą, którą wprowadziliśmy do naszej oferty jest czyszczenie dywanów w Warszawie. Jest to propozycja dla wszystkich naszych klientów, a w szczególności tych, którzy posiadają w domu małe dzieci lub cierpią na alergię.

Profesjonalne wyczyszczenie dywanów jest równie niezbędne, jak codziennie odkurzanie (!!!)

Pranie dywanówCzy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego Twój dywan tak bardzo się brudzi? Myślisz sobie, że regularnie dbasz o porządek w swoim domu, więc nie ma najmniejszych podstaw, by tak często wykonywać profesjonalne czyszczenie dywanów. Pewnie nawet nie zdajesz sobie sprawy, czym tak naprawdę jest brud zalegający we włóknach materiału. Nawet codzienne odkurzanie nie zlikwiduje wszystkich zanieczyszczeń, szczególnie tych znajdujących się w głębszych warstwach materiału. Profesjonalne pranie dywanów to nie tylko usunięcie kurzu leżącego na jego powierzchni. Poprawnie wykonane likwiduje nawet głęboko leżące zabrudzenia. Gdybyś przyłożył do dywanu lupę, to mógłbyś zobaczyć, co w nim jest i dlaczego tak ważne jest dokładne wyczyszczenie dywanu. Naskórki ludzi i zwierząt, włosy, sierść, roztocza to tylko kilka podstawowych zanieczyszczeń. W dywanach znajdują się również resztki rozsiewanych tkanin, pokarmów, środków czystości i kosmetyków. Tylko dokładne wypranie dywanów zlikwiduje cały ten brud, bakterie i zalegającą w materiale pleśń.

Jeżeli chcesz efektywnie pozbyć się wszystkiego, co jest wymienione powyżej, to koniecznie skontaktuj się z nami. Wykonujemy profesjonalne pranie dywanów w Warszawie przy użyciu nowoczesnego urządzenia renomowanej firmy Karcher. Usługę wykonujemy szybko i dokładnie. Oferujemy wiele dogodnych terminów z dojazdem do klienta. Gwarantujemy, że przywrócimy dawny wygląd i czystość twojego dywanu za jedyne 6 zł/m2. Zapraszamy do kontaktu!

Cennik usługi

Pranie i czyszczenie dywanów6 zł / m2
Zadzwoń i umów się na usługę: +48 123 456 789