Press "Enter" to skip to content

Poznaj nas!

Dbamy o czystą przestrzeń do życia!

Jesteśmy firmą, której początki sięgają wielu lat wstecz. Wtedy to obecny właściciel mobilnej myjni parowej rozpoczynał swoją przygodę z ekologiczną formą dbania o czystość, czyli parą wodną. Początki działalności nie należały do najłatwiejszych. Polacy nie przywiązywali tak dużej wagi do czystości swoich samochodów i domów. Tym bardziej nikt nie zastanawiał się na ekologią. Obecnie wiemy, że żyjąc w zgodzie z naturą pracujemy na czyste środowisko dla naszych dzieci i wnuków.

Naszym celem jest dbanie o czystość samochodów i domów. Zdajemy sobie sprawę z tego jak cenny jest Państwa czas. Pragniemy, by mieli go Państwo jak najwięcej, dlatego świadczymy usługi mobilne. Mamy nadzieję, że dzięki temu zyskają Państwo więcej czasu na rozwijanie swoich pasji lub spotkania w gronie rodzinnym.

Dzięki temu, że do każdego zlecenia podchodzimy z sercem i pełnym zaangażowaniem, zyskaliśmy już wielu zadowolonych klientów. Mamy nadzieję, że również Państwo do nich dołączą.

Serdecznie zapraszamy klientów indywidualnych oraz firmy do kontaktu i nawiązania owocnej współpracy. Wspólnie możemy stworzyć czystą, naturalną i zadbaną przestrzeń do życia.