Main menu

Czyszczenie Wnętrza Samochodu – Warszawa

Wszystkim klientom, którzy pragną zapewnić sobie jeszcze większy komfort podróżowania proponujemy wybranie kompleksowej usługi, jaką jest czyszczenie wnętrza samochodu na terenie Warszawy. Nasi pracownicy dojadą pod wskazany adres i zajmą się każdym detalem samochodu. Począwszy od dokładnego odkurzenia wnętrza, poprzez wyczyszczenie parą wodną kokpitu i wszystkich plastików,  aż do umycia szyb od wewnątrz oraz progów i przestrzeni między drzwiowej. W ten sposób oddamy w Państwa ręce samochód, którego wewnętrzny wygląd będzie łudząco podobny do dnia, w którym pojazd opuścił salon sprzedaży. Czyszczenie wnętrza samochodu to jedna z najczęściej wybieranych usług przez naszych klientów, ponieważ nic nie sprawi tyle satysfakcji i zadowolenia właścicielowi, jak możliwość wejścia do czystego i pachnącego pojazdu.

Cennik usług

Mini auta (miejskie)30 zł – Kompleksowa usługa*
Małe auta (hatchback)35 zł – Kompleksowa usługa*
Średnie auta (sedan, combi)40 zł – Kompleksowa usługa*
Duże auta (SUV, limuzyny)45 zł – Kompleksowa usługa*

*Na kompleksową usługę składają się: mycie szyb od wewnątrz, kompletne odkurzanie wnętrza, czyszczenie parą kokpitu i plastików, mycie progów i przestrzeni między drzwiowej.

Zadzwoń i umów się na pranie tapicerki: +48 123 456 789

NajlepszaMyjnia.pl

Jesteśmy w pełni legalnie działającą firmą, która powstała w 2009 roku. Od samego początku jej działalności ze szczególną starannością dbamy o jakość naszych usług i zadowolenie wszystkich klientów.

Telefon: +48 123 456 789

E-mail: biuro@najlepszamyjnia.pl

Na terenie Warszawy dojazd gratis!

---

Właściciel: Jan Kowalski

NIP: 000 000 00 00
REGON: 000 000 000

Auta osobowe

Dom i otoczenie

FacebookTwitterGoogle+RSS